Říjen 2008

NARUTO MOVIE 4 - NARUTO SHIPPUNDEN MOVIE!

11. října 2008 v 7:00 | SaKuRaLoVe |  Naruto Movie

NARUTO MOVIE 4 - NARUTO SHIPPUNDEN MOVIE!

Světu už zase hrozí záhuba a tak se Naruto, Sakura, Lee a Neji musí vydat na cestu a svět z toho vysekat. Potenciální divák se může těšit na několik bitek, jednu či dvě dobrou, zbytek průměr. Také ho čeká zápletka, která do mytologie Narutova světa příliš nezapadá, ale na to by už divák měl být z různých Naruto-filmů a Naruto-fillerů zvyklý. Pro neznalce Naruta je film samozřejmě tabu. Lepší **, a to jen díky těm dvěma zdařilým soubojům.

NARUTO MOVIE 3 - MEGA VZRUŠUJÍCÍ!VZPOURA ZVÍŘAT PŮLMĚSÍČNÍHO OSTROVA!

10. října 2008 v 12:17 | SaKuRaLoVe |  Naruto Movie

NARUTO MOVIE 3 - MEGA VZRUŠUJÍCÍ!VZPOURA ZVÍŘAT PŮLMĚSÍČNÍHO OSTROVA!

V pořadí třetí film o chlapcovi NARUTO.Dostaly novou misi a to chránit prince země Měsíce a jeho syna dokud nedorazí domů. Po cestě princ kupuje všechno možné.I cirkus se všemi zvířaty.Město do kterého měli namířeno obsadil krutý ministr,který chce prince zabít.Na první pohled jednoduchá ochranná mise.Kakashi,Naruto,Sakura a Rock Lee musí vymyslet plán.Do hry vstupují záhy další ninjové a unesou prince.Ve filmu se opět vyskytuje humor a spousty skvělých soubojů.

Naruto movie 2. OBROVSKÝ KONFLIKT!ZÁHADNÉ TROSKY V HULIBINÁCH ZEMSKÝCH!

9. října 2008 v 18:24 | SaKuRaLoVe |  Naruto Movie

NARUTO MOVIE 2 - OBROVSKÝ KONFLIKT!ZÁHADNÉ TROSKY V HULIBINÁCH ZEMSKÝCH!

Ne příliš stylově oblečený kreslený hrdina Naruto, oplývající velkou silou ve skrytých bojových schopnostech s několika sobě podobnými kumpány při plnění úkolu pro jednoho starce narazí na maskovaného bojovníka, co by pravou ruku usměvavého pána, který chce ovládnout svět. Jak se příběh odvíjí, Naruto zjišťuje cosi prohnilého v plánech mile vyhlížejícího pána. Ukáže se, že touží získat neomezenou moc skrytou ve vzácném kameni zvaném Gelel. Naruto se svými společníky pobije megalomanovu osobní stráž v podobě mutujících krásek a vše vyvrcholí v podzemí, kde svede finální bitvu se zmutovaným, kdysi přívětivým postarším pánem. Akční scénym které příběh proplétají jsou zpracovány dynamicky a oživují děj.Naruto Movie 1.-ZÁCHRANA SNĚŽNÉ PRINCEZNY...

5. října 2008 v 12:26 | SaKuRaLoVe |  Naruto Movie

NARUTO MOVIE 1 / ZÁCHRANA SNĚŽNÉ PRINCEZNY

Nikdy se nevzdám - vám bude znít v hlavě ještě dlouho po zhlédnutí tohoto filmu. Hlavní hrdina Naruto, co by celkem nenápadný náctiletý kluk v oranžové kombinéze, je trochu snílek, ale své sny díky své nezlomitelné vůli a skryté síle Chakry plní do detailu. Snímek vám na začátku ukáže v kině úryvek z filmové série o "sněžné princezně", do které se Naruto zamiluje pro jeji nezlomitelnost a odhodlanost. Jaký zázrak, když pak ve skutečnosti na koni proskočí kolem jeho hlavy! Herečka se ale chová velice chladně a odmítavě, což Naruta v žádném případě neodradí od pokusů si ji získat. Natáčení dalšího filmu se má přesunout do Sněžné země, kam ale herečka v žádném případě nechce cestovat. Naruto s jeho přáteli je najat na její ochranu, která se z počátku zdá být zbytečnou. Když se ale ukáže, že herečka hrající sněžnou princeznu je opravdovou princeznou ze Sněžné země a tamní usurpátor Dotou prahne po získání krystalu, který jí houpe na krku, aby získal skrytý poklad, děj se značně přiostří a na scénu vstupují efektní souboje a nečekané zvraty děje. Ikdyž osud Narutovi vůbec nehraje do karet, nikdy se nevzdá.

SL je konecne s5 =D

5. října 2008 v 12:21 | SaKuRaLoVe
No takze uz som s5 a konecne tu pridam new clanky =D ja viem ze to bolo strasne dlho co som tu nebola ale nemala som cas a aj tak mam zaracha =D ale slubujem ze tu budem davat kazdy den clanky =)
Buduce dni by tu mali pribudnut:
  • Naruto Movie 1._CZ - titulky Dabing original
  • Naruto Movie 2._CZ - titulky Dabing original
  • Naruto Movie 3._CZ - titulky Dabing original
  • naruto Movie 4._CZ - titulky Dabing original
  • Niake tie Manga - CZ
  • No dalsie prekvapenia =)