Prosinec 2007

Info Sai

31. prosince 2007 v 23:54 | SaKuRaLoVe ♥♥♥
Sai (spoiler) Sai je nejnovějším členem Kakashiho týmu č. 7. Do tohto týmu se dostal jako náhrada za Sasukeho a je v něm společně se Sakurou Haruno a Narutem Uzumaki. Předtím než se Sai přidal k tomuto týmu byl členem Rootu. Je to samostatné oddelení patřící k ANBU, které založil Danzo. K tomuto oddelení se Sai dostal jako sirotek a už odmalička byl trénovaný, aby neznal žádné emoce. Tady se Sai setkal s jedním starším členem Rootu, kterému se moc líbilo jak Sai dokáže malovat. Sai Sai ho začal brát jako svého staršího bratra uvnitř této organizace, ale později vážně onemocněl a podlehl své chorobě, takže byl Sai opět sám. Protože se později přidal k týmu č. 7, vymyslel si Sai své púvodní jméno, zatímco jeho pravé jméno není známé.
Protože Sai nemá žádné emoce, měl v Kakashiho týmu jisté těžkosti. Stále se snažil usmívat se a smát, ale vůbec se mu to nedařilo, protože v tom byl velmi nemotorný. Když začal trávit více času s ostatními, postupně se mu dařilo navazovat kontakty, až se jednou poprvé opravdu usmál. Sai má také zlozvyk říkat lidem podle toho jak vypadají (ošklivý, tlustý apod.).
sai a jeho jutsu Sai je velmi talentovaný malíř a nakreslil už tisíce obrazů. Navzdory tomuto množství obrazů, které namaloval, Sai nikdy žádný nepojmenoval a to díky tomu, že nikdy neměl vlastní pocity, tak pro něj bylo těžké dát některému název. Své malířské schopnosti může využít i jako jutsu. Například když štetcem něco namaluje na jeho svitek, dokáže svá díla přivést k životu. Pomocí svého Napodobovacího Obrazu (超獣偽画 Chōjū Giga) dokáže vytvořit ptáky, které pak může využít na létání, nebo dokáže vytvořit různá stvoření, které zase využívá na útok. Když použije svúj Inkoustový Klon (墨分身 Sumi Bunshin), může prozkoumávat nepřátelské území, aniž by byl ohrožen.
Zdroj: konoha.cz

Info Uchiha Madara

31. prosince 2007 v 23:48 | SaKuRaLoVe ♥♥♥
Uchiha_Madara Uchiha Madara byl syn jedné dívky z Hyuuga klanu a krále Tengu, Sojoba. Jako král Tengu, Sojobo měl mocné magické schopnosti. Tahle dívka z Hyuuga klanu byla zamilovaná do Sojoba (který měl lidskou podobu), aniž by věděla něco o jeho skutečné totožnosti. O několik let později se jim narodil syn. Sojobo mu dal jméno Uchiha Madara (Uchiha podle znaku vějíře, který Sojobo měl). Uchiha Madara brzy vyrostl a stal se z něj velmi nadaný shinobi. Nejen že zdědil Kekkei genkai (dědičná schopnost) po jeho matce, ale s tengunovou krví v žilách se Byakugan vyvinul v ještě lepší schopnost - Sharingan. Tato nová dědičná schopnost má 2 úrovně: Normální Sharingan a Mangekyou Sharingan. Stejně jako jeho tengu otec, má Madara také magické schopnosti. Byl schopen použít telepatii k narušení lidské mysli nebo se také mohl přesunovat, ale pouze na krátké vzdálenosti. Když použil Mangekyou Sharingan, oči zlepšily jeho dovednosti a ty se začaly víc podobat tengu schopnostem. Vyvinul 3 jutsu pro Mangekyou Sharingan: Tsukiyomi (kontrola lidské mysli a ovládnutí lidí zevnitř), Amaterasu (přenést něco do jiné dimenze) a Susanoo (vytvořit bouři jako tengu vějíř). Kvůli jeho statečnosti a jedinečným schopnostem se Madara brzy stal hrdinou v Listové, nehledě na jeho mladý věk. Velice blízkým přítelem Madary se stal Shodaime (První Hokage) a společně ochraňovali Listovou. Madara založil první policejní jednotku a přísahal, že bude ochraňovat Listovou i za cenu svého života.
Uchiha Madara Jelikož Madara měl za chvíli dosáhnout dospělosti Sojobo začal prozrazovat jeho pravou totožnos. Sojobo si nevzal dívku z lásky. Jenom hledal perfektní tělo (pravděpodobně chtěl dosáhnout větších a lepších schopností)a nejlepší cesta byla vytvořit si vlastní s jeho krví. Plánoval převzetí Madarova těla když dospěje. Netrvalo dlouho a Madara zjistil tuto děsivou pravdu. Pocítil navzájem hněv a šok. Cítil se využitý ale tak lehce to vzdát nechtěl ovšem ne bez boje. Madara taky věděl, že bez ohledu na to jak je silný nemá šanci proti Králi Tengu. Proto se vydal hledat legendárního Bijuu-Kyuubi(boha ohně-devíti ocasá liška). Kyuubi byl velice ohromený Madarovými schopnostmi. Tajná smlouva byla provedená a Kyuubi souhlasil se zapůjčením jeho schopností a chakry Uchihovy. Brzy ovládnul katon a mohl také vrhat temný oheň, který hořel 7 dní a 7 nocí. Dokonce i s těmito nově získanými schopnostmi a obrovským množstvím chakry od Kyuubiho Madara nebyl schopen porazit svého démonského otce. Sice nemohl Sojobiho porazit ale zvládl ho zapečetit. Pečeť kterou použil byla velice výjimečná. Ke zlomení pečetě je potřeba Kyuubiho chakra a také 3 členové Uchiha klanu kteří umí ovládat Mangekyou Sharingan. Každý uživatel Mangekyou Sharinganu musí použít odlišné Mangekyou Sharingan jutsu ve stejnou dobu a když se tyto 3 jutsu (Tsukiyomi,Susanoo, Amaterasu) spojí démon bude uvolněn. Je to velký požadavek a Madara myslel že to bude stačit na věčné uvěznění démona. Ale co Madara předvídat nemohl bylo to že tato pečeť o mnoho let později přinese krvaví masakr v jeho vlastním klanu.
Když Shodaime zjistil o smlouvě mezi Madarou a Kyuubim popadl ho vztek. Myslel si že Madarova touha po síle ho zavedla až ke Kyuubimu. Madara mu nic nevysvětloval protože nechtěl, aby se kdokoliv dozvěděl o tom že je napůl démon. Začali se objevovat spory mezi dvěma přáteli kteří si bili velice blízcí. Silné nepřátelství nakonec skončilo bojem v údolí zániku(to je místo kde bojoval Naruto se Sasukem). Shodaime nakonec Madaru zabil. (spoiler) Podle nejnovější mangy je teď Madara vůdce Akatsuki alias Tobi, avšak zřejmě nemá své původní tělo.
Zdroj: konoha.cz

Ocenenia za bleskovku

31. prosince 2007 v 17:20 | SaKuRaLoVe ♥♥♥

2. sutazaiaca Sakura21

31. prosince 2007 v 16:30 | SaKuRaLoVe ♥♥♥
Tento je krasny!Mne sa velmi paci !
No a Vam ostatnym co ste zapojeny do sutaze chcem len povedat ze si tiez uz svihnite tieto 2 projecty vas mohli inšpirovat tak šup šup!

Bleskovka

30. prosince 2007 v 19:39 | SaKuRaLoVe ♥♥♥
Kto je na obrazku?Co chcete na diplom?
Prvych 5 vyhrava!

Gaara obrazky (arigato)

30. prosince 2007 v 16:33 | SaKuRaLoVe ♥♥♥ |  Gaara pict.
Tak Gaara obrazky tu ete neboli tak ich sem pridavam!Mne sa celkom pacia su KEWAI!No newem ako vy. Vam sa pacia tiez?Tak na presvedcenie sa kuknite pod prerex!

Klari Uzumaky - Xin Kazama

29. prosince 2007 v 14:43 | SaKuRaLoVe ♥♥♥
Ahoj tak prepac ze to trvalo tak hrozne dlho ale uz tu je vyhodnotenie pre teba!Nabuduce a uz asi posledna lebo sa mi uz moc nechce je Sakura-cherry!
Xin Kazama
No neni to nic moc XD ale nic ma nenapadalo :(

Od Rozzety,Itachi-kun,kagome-chan

28. prosince 2007 v 17:54 | SaKuRaLoVe ♥♥♥
Dik
Itachi-kun
Kagome-chan
Diky su moc peknee

1.cast manga komiks

28. prosince 2007 v 17:36 | SaKuRaLoVe ♥♥♥
Asi tu budem davat viac ako 3 strany xD a tie chybi ci chybaju pismenka a tak si newsimajte pls!

Itachi-kun

28. prosince 2007 v 14:08 | SaKuRaLoVe ♥♥♥ |  Spriatelene blogy
Dalsi super blog je od Itachi-kun!
Pre Itachi-kun:

Anketa manga

27. prosince 2007 v 23:31 | SaKuRaLoVe ♥♥♥
No rozhodla som sa ze tu budem davat zakazdim 3 strany mangy (prelozeneho mnou)ale nemozem to tu dat len tak musite s tym suhlasit v ankete!Budem tu davat 3 stranty ako jednu cast a potom dalsie 2 dni dalsie 3 strany (pokracovanie predoslich)dufam ze tomu chapete tak hlasujte!!

Dalsi sp blocky :D

27. prosince 2007 v 20:34 | SaKuRaLoVe ♥♥♥ |  Spriatelene blogy
mno a dalsi sp. blocky tentokrat od Kagome-chan jeden je tu to je blog a druhy tu toto je sblog!
A toto je pre Kagome-chan:
mno dufam ze sa ti to paci lebo to neni nic moc !:(

Rozzeta

27. prosince 2007 v 16:11 | SaKuRaLoVe ♥♥♥ |  Spriatelene blogy
Mam dalsi kawaii blog! Ale tentokrat to nieje blog ale sblog :D!
Pre Rozzetu:
Dufam ze sa ti to paci!

Od Sakuri21

27. prosince 2007 v 15:51 | SaKuRaLoVe ♥♥♥ |  Spriatelene blogy
Dik je moc pekny!!
:)

Sasuke a papierik

27. prosince 2007 v 12:50 | SaKuRaLoVe ♥♥♥ |  Animacie
Sorry girls Im gay v animacii:
A I love Naruto tiez v animacii:
xD SaKuRaLoVe

Cela pravda!!!!!!!!

26. prosince 2007 v 21:19 | SaKuRaLoVe ♥♥♥
Tak toto si pozrite ako ma rad Sasuke Sakuru?

Sakura21

26. prosince 2007 v 17:03 | SaKuRaLoVe ♥♥♥ |  Spriatelene blogy
Dalsi super blog od Sakuri21!
Pre Sakuru21:

Od Klari Uzumaky

26. prosince 2007 v 16:53 | SaKuRaLoVe ♥♥♥

Falshi

25. prosince 2007 v 21:47 | SaKuRaLoVe ♥♥♥
Tak na toto sa kuknite nazabudnite zapnut repraky!TUU

Tak toto ma dostalo!

23. prosince 2007 v 20:47 | SaKuRaLoVe ♥♥♥ |  Vtipne